Edd Creative ekibi olarak her biri kendi alanında deneyimli ve profesyonel kadromuzla kurulduğumuz günden bu yana her geçen gün daha yaratıcı işler çıkarmaktayız. Kaliteli hizmet anlayışımız ile etkili ve akılda kalıcı pazarlama yöntemleriyle, hedef kitlenize en doğru, en uygun ve en hızlı şekilde ulaşmayı hedeflemekteyiz.


Reklamcılığın, geniş bir platformdan bakabilmeyi, müşteri davranışlarını çok yönlü değerlendirerek, bu davranışlardan karlılığa yönelik çıkarımlar yapabilmeyi gerektirdiğinin bilincinde olarak çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Genç ve dinamik bir yapıya sahip olmanın verdiği enerji ile yaratıcılığımızı en üst seviyede kullanan bu ekibimizin hazırladığı çalışmalarda, kalite ve profesyonellik öne çıkmaktadır. Üstelik, tüm projeler için zamanlama konusunda da aynı hassasiyeti göstermemiz gerektiğinin bilincindeyiz.

Reklam, günümüzde birçok şirket için yükselen bir değerdir. Hedef kitlede daha derin bir iz bırakmak amacıyla bir anda veya daha geç süreçte satın almaya güdüleyen ve daha uzun sürede veya kısa dönemde sahip olma isteği uyandıran etkinliklerin tümünü kapsamaktadır. Bugün adeta binlerce yerel ve küresel markanın kıyasıya rekabetinin yarattığı reklam bombardımanı ile yaşıyoruz. Ve bu karmaşadan sıyrılmak isteyen şirket ve markalar için farklı reklam fikirleri üretip, bu karmaşa içerisinde öne çıkmalarını sağlıyoruz.

Beraber çalıştığımız firmaları müşterimiz olarak görmüyoruz. Kendimizi onların bir parçası haline getiriyor, ne istediklerini ne beklediklerini onlar gibi düşünerek kavrıyoruz.

Başarının sırrının detaylarda gizli olduğuna inanıyor ve her yeni çalışma ile o sırrı yeniden keşfetmenin verdiği gururla projelerimizi tamamlıyoruz.


VİZYONUMUZ

"Gideceğiniz yeri bilmiyorsanız vardığınız yerin önemi yoktur." (Peter Drucker). Hedefimiz yenilikçi ve yaratıcı iletişim çözümleri ile müşterilerimize ve iş ortaklarımıza en üst düzeyde değerler yaratarak pazarda lider olmak ve onları lider yapmaktır. Herkesten farklı olarak biz yüzeysel bakmıyor AYRINTILARA TAKILIYORUZ…


MİSYONUMUZ

Müşterilerimize, ihtiyaç duydukları çözümleri sunmak, yeni iş fırsatları yaratmak, yenilikleri ve olası gelişmeleri araştırıp, gerekli değişiklikleri hızla uygulamak, iş ahlakı, dürüstlük ve kalitemizden taviz vermeden pazarda tercih edilen bir iş ortağı olmaktır.